LASER ARÉNA

Chcete zažiť nové adrenalínové dobrodružstvo? Navštívte našu laserovú arénu.

V hre LASER TAG budete súčasťou ozajstnej prestrelky v ozajstnom labyrinte. Prejaví sa nielen vaša šikovnosť, ale najmä predvídavosť, taktické a strategické myslenie. „Bojovať“ môžete v tímoch alebo každý za seba, bez ohľadu na vek a pohlavie. Narozdiel od paintballu je prípadný zásah súperom úplne bezbolestný a v udržiavanej aréne sa ani nezašpiníte. Napriek tomu sa môžete riadne zapotiť – stres, pohyb a neustále zmeny polohy vám určite dajú zabrať. V labyrinte s plochou 200 štvorcových metrov je viac ako 60 prekážok a stien. Unikátna je aj vyvýšená plošina, ktorá tiež môže poslúžiť ako vaše útočisko. Zásahy sú elektronicky registrované, zasiahnutý hráč je na krátku chvíľku paralyzovaný (nemôže strieľať), ale potom môže pokračovať v hre ďalej. Podarí sa vám „prežiť“ bez „zranení“ a naopak zasiahnuť čo najviac súperov?

Náš profesionálne vyškolený tím vás oboznámi s pravidlami, pomôže s oblečením viest, odpovie na všetky zvedavé otázky a adrenalín sa môže začať!

Cieľom hry je počas 12 minút čo najšikovnejšie zasiahnuť senzory na veste súpera a nazbierať čo najvyšší počet bodov. Nesmiete zabudnúť ani na svoju vestu, a tak pozorne a takticky sledujte dianie okolo seba. Uhýbajte, skrývajte sa, staňte sa návnadou a neskôr dravo utekajte. Hru hrajú minimálne 2 a maximálne 12 hráči naraz. Aj pri tejto hre platí pravidlo – čím viac hráčov, tým väčšia zábava.

Hrá sa v špeciálnych vestách, ktoré reagujú na priamy zásah lasera súpera. Vesta obsahuje svietivé senzory vďaka ktorým aj v tmavej atmosfére bludiska zbadáte protivníka. Sú možné dva režimy hry- SOLO (deathmatch) a TEAM (rozdelení na dva tímy). Tímoví spoluhráči majú vždy rovnakú farbu vesty. Čo sa týka bodovania pri SOLO hre: +50 bodov za zásah súpera, -10 bodov pri zásahu súperom. Pri TEAM hre: +50 bodov za zásah súpera, -10 bodov pri zásahu súperom alebo spoluhráčom, -20 bodov pri zásahu spoluhráča. Výhodou je takmer nepretržité 12-minútové aktívne nasadenie, pretože ani po zásahu súperom v hre nekončíte. Zasiahnutie vám vesta oznámi zvukovým i vibračným signálom a zhasnutím senzorov na 5 sekúnd. Po uplynutí tejto doby môžete hrať ďalej. Po ukončení hracieho času vyjdú všetci hráči z arény a stretnú sa pri výsledkovej tabuli. Po odhalení víťazov a porazených sa môžete do útrob bludiska ponoriť pri ďalšej hre.

Počas hry Laser tag dodržujte tieto bezpečnostné pokyny:

  • Nikdy nepúšťaj laserovú pušku z ruky!
  • Nemier spoluhráčovi zbytočne do tváre. Mier na spoluhráčovu zbraň a na svietiace terče jeho vesty.
  • Nelíhaj si na zem!
  • Nebehaj, postupuj obozretne, zakrádaj sa!
  • Nenarážaj do stien labyrintu!
  • Vyhni sa priamemu fyzickému kontaktu so spoluhráčmi!

Friday - Saturday

60 min

$ 10

30 min

$ 5

15 min

$ 2.5

Sunday - Thursday

15 min

$ 1.5

30 min

$ 3

60 min

$ 6

Happy hour

Happy Hour is Monday – Friday 4:00 – 7:00 pm.

Late Night Happier Hour begins at 10pm – Enjoy $5 Burgers!